СЕМІНАР-ТУР 7 днів у КАЗЦІ – НІМЕЧЧИНА ТА НІДЕРЛАНДИ 30.04.2019 – 06.05.2019

СЕМІНАР-ТУР

7 днів у КАЗЦІ – НІМЕЧЧИНА ТА НІДЕРЛАНДИ

30.04.2019 – 06.05.2019

Загальні положення про спадкування. Видача свідоцтв про право на спадщину.

  • Види спадкування і реалізація права на спадкування.
  • Видача свідоцтв про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя.
  • Видача свідоцтва виконавцю заповіту.
  • Охорона спадкового майна та порядок її оформлення.
  • Посвідчення заповіту, внесення змін до нього та його скасування.
  • Посвідчення секретного заповіту.

7 днів у КАЗЦІ

НІМЕЧЧИНА ТА НІДЕРЛАНДИ

(без нічних переїздів)

У ПРОГРАМІ: Найбільший фестиваль квітів «Bloemencorso» та Королівський парк квітів Койкенхоф.

Дрезден – Амстердам – Заансе Сханс – Волендам – Ліссе / Койкенхоф- Хаарлем – Заандам – Парк озер квітів та розваг Ефтелінг

Найпоширеніші асоціації, що виникають при слові Нідерланди, – старовинні млини, барвисті тюльпани, вулиця «Червоних ліхтарів» і забавні дерев’яні черевики. Насправді Нідерланди – набагато більше, ніж перелічені стереотипи. Це одне з наймальовничіших держав Західної Європи з незвичайною природою, безліччю замків і древніми містами. Незважаючи на те, що тури до Голландії не дешеві через далеку дорогу та дороге розміщення, готелі в Амстердамі дуже часто переповнені. Туди їдуть чимало людей середнього віку – від 30 років і старше. Плюс багата молодь, у якої Нідерланди незмінно користуються високою популярністю – адже ця країна асоціюється у них з запахом свободи, втім, дуже схожим на запах «травички».

Про Нідерланди сказано багато захоплених слів – і повторювати їх не має сенсу, краще один раз приїхати сюди … для того, щоб неодноразово повертатися знову і знову. Міста Нідерландів мають просто неймовірною здатністю закохувати в себе ! Ну і зрозуміло, не можна не згадати про гастрономічні тури в Нідерланди – «сироїди» усіх віків вважають за честь продегустувати знамениті витвори місцевих сирних справ майстрів. Словом, зачарованих Нідерландами з кожним днем ​​стає все більше – а значить, потрібно неодмінно долучитися до «армії кохання» – ох, вже цей вільний голландський дух!

1-й день Виїзд з  України. Перетин Україно – Польського кордону. Транзитний переїзд територією Польщі. Зупинка на обід в околиці Кракова.

Поселення в транзитний готель на території Німеччини.

2-й день Сніданок. Пропонуємо ранкову прогулянку  Старим Дрезденом. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
Знайомство з містом розпочнеться з прогулянки СТАРОЮ ЧАСТИНОЮ СВЯТКОВО ПРИКРАШЕНОГО  ДРЕЗДЕНА.  Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи» та звичайно ДРЕЗДЕНСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ.

Переїзд територією Німеччини до Нідерландів. Прибуття у вечірній час до Амстердама. Прогулянка вечірнім Амстердамом. Поселення в голандських будиночках на березі Північного моря ( регіон Волендам).

3-й день  Добрий Ранок НІДЕРЛАНДИ! Нас чекає «Тиха Голландія»

Волендам

Це поселення розташоване на березі озера Маркермер, яке колись було Північним морем. Жителі цього поселення здавна займаються рибальством. Волендамську оселедець та копчений вугор який коптиться там же в Волендамі знамениті на весь світ. Під час нашої екскурсії у вас буде можливість дегустувати рибні делікатеси Волендама.

Волендам – ​​колишній рибний порт (рибальське село), ​​перетворено в міжнародний туристичний атракціон. У порту цієї старого рибальського села можна побачити найрізноманітніші рибальські човни і яхти.

Волендам славиться красою народних костюмів, якими можна милуватися вранці по неділях, коли сільські жінки йдуть на месу (населення, в основному, – католики).

Маленькі дерев’яні будиночки, дуже охайні, пофарбовані в яскраві кольори, зберегли в інтер’єрі вигляд корабля. Будиночки крихітні, кімнати в них заставлені різними предметами. Їх мешканці, в основному протестанти, займаються риболовлею.

Тут знаходиться величезна кількість рибних ресторанів, де можна спробувати знаменитого Голландського оселедеця і вугра. Тонни вугра продаються на знаменитому рибному аукціоні.

Заансе Сханс (музей млинів)

Під час цієї екскурсії нам покажть світ традиційного голландського життя. Заансе Сханс знаходиться 15-ти кілометрах від Амстердама, і розташована на березі річки Заан. П’ять млинів прикрашають береги Заан. Вони нагадують про ті часи, коли продуктивність Заан залежала від сили вітру. Заансе Сханс – етнографічний музей під відкритим небом, де селяни живуть дотримуючись вікових звичаїв: носять мальовничі народні костюми і тут же вирізані кломпи (дерев’яні черевики), виготовляють сир за традиційною (тільки собі відомої) технології.

Заансе Сханс відвідується практично всіма туристами, які приїхали до Голландії. Млини в Нідерландах – це життя. Один млин розпилює дошки, інший – збиває масло, третій – виробляє знамениту заанську гірчицю, четвертий робить фарби.

Звичайно ж тут можна відвідати знамениту Голландську сироварню, де можна не тільки побачити процес приготування сиру, а й спробувати одні з найпопулярніших сортів і звичайно ж купити. На фабриці дерев’яних черевиків при Вас протягом 2-х хвилин зроблять прекрасні черевички-кломпи і запропонують Вам їх купити, так як носити їх дуже корисно.

Уздовж гавані стоять кораблі з делікатесним копченим вугром, який вважається вишуканим с

Зандам

У Зандамі, що розміщений за 20 км від Амстердама, варто відвідати будиночок Петра I і архітектурний музей під відкритим небом “Зандам у XVII ст.”, де розташовані акуратні зелені будиночки, старовинний млин, олійниця, лісопилка. Ці споруди зберігають пам’ять про сучасників Петра, проте всі вони все ще працюють.

Хоча Зандам чудово зберігає дух старовини, але він залишається тим містом, яке крокує у ногу з часом: тут зародилася рейв-культура, тут відкрився перший в Нідерландах McDonalds. Цікавою пам’яткою міста став «старовинний» хмарочос Inntel hotel: 12-поверхова будівля, яка складається з безлічі дерев’яних будиночків зеленого кольору, найхарактерніших будівель цього регіону. Він дуже вдало вписується в навколишній квартал одноповерхових зелених житлових будинків.

Банальність, але факт: Амстердам дивовижний. Здається, що тут на кожному кроці тебе повинно зустрічати добру хмара ароматного диму, з червонуватих вікон неухильно підморгувати злегка одягнені жінки, а вулицями міста гуляти  диваки з усієї Європи. Словом, розпуста і порок. А на ділі – малі голландці, палітра Ван Гога, поля тюльпанів, ідилічні канали і місцеві бабусі на велосипедах. Чудо? Ні – це Амстердам, він донезмоги різний, але завжди твій. Хочеться розваг – йди на Лейдсеплейн. Строгий традиціоналіст і фанат Брейгеля – тобі в Музейний квартал. Амстердам нікого не образить, але всіх зачарує.

Тут розмовляють на на багатьох мовах, тут процвітає мистецтво і наука, а характерними рисами амстердамців є героїзм, рішучість та милосердя, про що говорить напис на гербі Амстердаму.

Гід проведе нас по найпотаємніших місцях. Серед них музеї Ван Гога, Рембрандта … Пропонуємо продовжити екскурсію на кораблику по каналам міста, адже Амстердам розташований на  90 островах , які з’єднані 400 камяними мостами… Архітектурна гармонія кільцевого поясу набережних і каналів з’єднаних між собою живописними вуличками, ніби нагадують спиці колеса, дивують і чарують.

Грандіозний квітковий фестиваль який ми відвідаємо в місті Хаарлем у суботній вечір!!!

У світі не так багато подій, опис яких починається з «дуже багато». Голландський фестиваль квітів– одне з них. Це свято, відвідавши який, ви побачите дуже, дійсно дуже багато квітів.

Весна в Нідерландах починається з очікування, і це не звичайне, звичне нам очікування пробудження природи. Місцеві мешканці та гості країни з нетерпінням чекають, як же на цей раз здивує їх природа у «співпраці» з талановитими садівниками і квітникарями.

Місцеві мешканці та гості Голландії з нетерпінням чекають, як же на цей раз здивує їх природа у «співпраці» з талановитими садівниками і квітникарями.

У третю суботу квітня більше півсотні машин відправляються з Нордвейк, несучи на собі величезні квіткові композиції найнесподіваніших форм і забарвлень. Кожна скульптура складається з сотень тисяч тюльпанів, улюблених кольорів жителів Нідерландів. Іноді в композиції додають інші види, в основному для посилення аромату.

Повернення на нічліг у голландські будиночки.

4-й день Ранок ми розпочнемо з Грандіозного  Королівського  Парку Койкенхоф.

Квіткові композиції проробляють шлях в 80 кілометрів, після чого зупиняються на головній алеї парку Кекенхоф, самого знаменитого парку країни.

Кекенхоф – основна майданчик квіткових фестивалів. Щороку парк прикрашають складні, ідеально вивірені клумби тюльпанів, і щороку тут додається окремий цвях програми з якогось іншого виду квітів. Сюди, наприклад, привозили лілії і орхідеї з усього світу, щоб цінителі могли порадувати себе, чи не влаштовуючи тривалих і дорогих подорожей.

Серед квітів виставки часто бувають сильно пахнуть, крім того – в клумби спеціально підсаджують ароматні види для посилення квіткового запаху в парку.

Композиції фестивалю квітів

Прогулянки по Кекенхоффу – улюблене заняття як голландців, так і всіх приїжджаючих туристів. Тут прийнято ходити неквапливо, уважно розглядаючи всі деталі ландшафту, тому ніде у парку не буде велосипедистів або ролерів. Альтернатива пішій прогулянці тільки одна – з 2012 року керівництво парку організувало водні прогулянки на човнах по каналах, що йде через численні тюльпанові поля.

ВІЛЬНИЙ ЧАС В АМСТЕРДАМІ !!!!!!!!!!!!!

Повернення  у  голландські будиночки.

5-й день. Ранковий виїзд на південь Нідерландів. Парк ЕФТЕЛІНГ.

Неймовірно! Країна Чудес, виявляється, існує насправді! А називається вона Парк розваг Ефтелінг. Розташований у нідерландському місті Каатсхойвел, Ефтелінг — один з найстаріших та найвеличніших парків розваг у цілому світі! Парком Ефтелінг можна гуляти годинами. Щоб побачити всі атракціони та насолодитися усіма куточками Країни Чудес, не вистачить і цілого дня!https://www.efteling.com/nl

15.00 – Виїзд та транзит територією Німеччини. Поселення в транзитний готель.

6-й день. Сніданок. Проїзд Територією Польщі. Зупинка в Кракові на оглядову екскурсію. Старе Місто краків та Вавельський Замок.  Вільний час на шопінг.

7-й день. Прибуття.в Україну

  • Програма запланована на   30.04.2019 р.
  • Вартість складає 450Є/ос.
  • P.S. Вартість всіх трансферів по програмі складає 35 Є / особа.
  • Тур розраховано БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ.