ЗУСТРІЧ УКРАЇНСЬКИХ НОТАРІУСІВ З УГОРСЬКИМИ КОЛЕГАМИ

ЗУСТРІЧ

УКРАЇНСЬКИХ НОТАРІУСІВ З УГОРСЬКИМИ  КОЛЕГАМИ

з відвідуванням столиць : Угорщини -(Будапешта) та Австрії — (Відня)

Виїзд:  13  листопада 2016   —   Повернення:  17   листопада 2016 р.

Учасники : нотаріуси, помічники, юристи, зацікавлені, ( студенти — при наявності місць)

Вартість поїздки 320 евро (у вартість входить: проїзд по маршруту, проживання зі сніданками,зустріч, переклад, екскурсії (Будапешт, Відень), страхівка, супровід, оргвитрати).  У вартість поїздки не входить: відкриття шенгенської візи (55€); вхід у музеї, купальні(—€), прогулянка  на кораблику по Дунаю (20€).

 

1 день

 

9.:30 – Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд в Угорщину. Прибуття в м.Будапешт.  Розміщення в готелі. Ночівля.

 

 

2 день

 

 

Сніданок. За бажанням — відвідування  купальні. Екскурсія : – площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому – Вайдахуняд, Рибальський бастіон, собор Матіяша, пам’ятник Святій Трійці і Королівський Палац! Парламент… Вільний час або прогулянка  на кораблику по Дунаю ( 20€).

Повернення до готелю. Ночівля.

3 день

 

 

Сніданок. 10.00-12.30  Робоча зустріч у Нотаріальній палаті.                                    12.30- 18.00 вільний час або факультатив:

за бажанням: Поїздка в Сентендре — чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани.

Переїзд в Хегешалом на транзитну ночівлю. Розміщення в готелі. Ночівля.

4 день

 

 

Сніданок. Виселення з готелю. 8.30 Виїзд у Відень. 9.30- Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом. Відень -місто музики і великих композиторів,  вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом.  Ви побачите  Віденський оперний театр, резиденцію Габсбургів – Хофбург, площу Марії Терезії , Собор Святого Стефана,  Парламент, Ратушу,  курсалон, драматичний театр,  видатниі  пам’ятки  архітектури  Вільний час.

17.30 Виїзд в Україну.

 

5 день

 

 

Прибуття у Львів приблизно до 10.00

При домовленості з учасниками — можливе продовження програми на 1 день.

Довідки за телефоном: +380506722452 Павлік Володимир або +380685612949 Людмила Скоропад.  Підтвердити участь необхідно до 17 жовтня 2016 року.
Документи для оформлення візи надіслати до 21 жовтня 2016 року(бажано раніше) на адресу: 43000 Луцьк, пр.Волі 12/33 Павлік Володимир

З повагою

Керівник проекту культурно-професійних обмінів, координатор Европейського центру правової співпраці  в Україні

Володимир Павлік

Директор ТОВ “Науково-експертний інститут  у сфері права “ПРАВНИК”
Людмила Скоропад