Cемінар з он-лайн трансляцією

Cемінар з он-лайн трансляцією

      08 грудня 2017 року у м. Одеса  Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України спільно з ТОВ Науково-експертний інститут у сфері права „Правник буде проведено короткостроковий семінар з он-лайн трансляцією по всій Україні на тему: „Новели  в законодавстві, яке регулює нотаріальну діяльність. Зміни в земельному законодавстві. Реєстрація прав. Законодавчі зміни у сфері державної  реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.”

Програма складається з поєднання теоретичної та практичної частини, а також діалогу між доповідачами та слухачами у форматі запитання-відповідь.

    Новели в законодавстві, яке регулює нотаріальну діяльність. Зміни в земельному законодавстві – лектор Олена Антонюк Мартинюк — Заступник директора департаменту — начальник управління нормативно-правового забезпечення нотаріату Міністерства юстиції.
    Законодавчі зміни у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. (лектор: Анатолій Олексійович Лещенко — Заступник директора департаменту-начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України).

   Семінар відбудеться 08 грудня 2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою:      

   м.Одеса, Фонтанська дорога, 23, Національний університет „Одеська юридична академія.”

Вартість навчання 1250 грн.00 коп., які необхідно перерахувати за реквізитами:

Отримувач: ТОВ “НЕІ “ПРАВНИК”

П/р 26006052664264

ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 320649; ЄДРПОУ 40440706

Призначення платежу: «за участь у семінарі-навчанні 08.12.2017», без ПДВ; ПІБ учасника семінару; індивідуальний податковий номер __, контактний номер телефону___.               

Детальна інформація на сайті http://seminar-odesa.nei-lawyer.com/ або за телефонами: +380500717028; +380686512949

Реєстрація учасників здійснюється шляхом подання заявки на електронну адресу nei-pravnik@ukr.net

Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

У разі відмови учасника від участі у семінарі він повинен повідомити організаторів не пізніше трьох  діб до початку заходу. В іншому випадку вартість участі у семінарі НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ