Перейти к основному содержанию

14-08-2021

14.08.2021 семінар у Києві та online

 

Дві теми за вартістю однієї!!!

 

«Державна реєстрація прав на земельні ділянки з урахуванням усіх законодавчих змін»

 

  1. Державна та комунальна власність на земельні ділянки;
  2. Виникнення приватної власності на землю;
  3. Орендні правовідносини земельних ділянок;
  4. Внесення записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно під час державної реєстрації прав на земельні ділянки;
  5. Узагальнення практики окремих питань реєстраційного провадження.

 

«Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в результаті здійснення прав засновників (учасників) юридичних осіб та діяльності юридичних осіб»

 

1.   Передача майна у власність юридичної особи як внесок (внесення майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду), вступні членські та цільові внески членів кооперативу.

-    алгоритм дій державного реєстратора;

-    особливості оформлення акту приймання-передачі майна;

-    прийняття юридичною особою (органом або уповноваженою особою) рішення щодо внесення майна до статутного капіталу.

2.   Передача у власність фізичним та юридичним особам майна у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

-    алгоритм дій державного реєстратора;

-    вимоги до ліквідаційного балансу;

-    особливості письмової заяви осіб, яким передається нерухоме майно юридичної особи, про розподіл такого майна;

-    прийняття рішення відповідного органу юридичної особи про подальше використання відповідного нерухомого майна (у випадку ліквідації юридичної особи);

-    оформлення передавального акту;

-    вимоги та порядок оформлення до розподільного балансу.

3.   Державна реєстрація права власності у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи.

-    алгоритм дій державного реєстратора;

-    особливості оформлення акту приймання-передачі майна;

-    рішення про передачу майна у власність фізичній або юридичній особі, що вийшла з засновників (учасників) юридичної особи.

4.   Необхідність проведення технічної інвентаризації, закінчених будівництвом об’єктів чи об’єктів незавершеного будівництва, у разі передачі майна у власність юридичної особи  як внесок, а також у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи, чи у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

5.   Наявність ціни (вартості) чи оцінки, закінчених будівництвом об’єктів чи об’єктів незавершеного будівництва, у разі передачі майна у власність юридичної особи як внесок, а також у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи, чи у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

6.   Особливості ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та внесення записів до нього у разі передачі майна у власність юридичної особи  як внесок, а також у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи, чи у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи.

7.   Головні аспекти державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу.

8.   Практичні поради та рекомендації щодо дій державного реєстратора. Відповіді на запитання.

 

Автор – д.ю.н Володимир Вікторович Нікітін

 

Початок: 14.08.2021 о 10 год.

Вартість – 650 грн без ПДВ

У вартість входить: участь у семінарі, сертифікат про підвищення кваліфікації та відеозапис!

 

Реквізити для оплати:

Отримувач: ТОВ "НАУКОВО-ЕКСПЕРТНИЙ ІНСТИТУТ У СФЕРІ ПРАВА "ПРАВНИК", ЄДРПОУ 42177329, р/р UA103052990000026005030115929 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО 321842

 

Призначення платежу: "за участь у семінарі 14.08.2021, без ПДВ, ПІБ учасника семінару; посада (державний реєстратор / нотаріус / помічник нотаріуса), контактний номер телефону___, індивідуальний податковий номер __".

 

Взірець: "за участь у семінарі 14.08.2021, без ПДВ, Прізвище ІБ, посада (державний реєстратор / нотаріус / помічник нотаріуса); +38_________________, ІПН _____".

 

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Костанайська, 6, Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України

 

Детальна інформація за тел.:
050 071 70 28097 326 59 09.

Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/1HuPXPUyxo-YzKgu0R8uADXJkDQyFK9n-_4Zz1_Kxpyw/edit

1 hours