Перейти к основному содержанию

15.10.2020 семінар-тренінг

15.10.2020 семінар-тренінг у Києві та online.

О 10 год. тема 8: Відмова від права власності та знищення об’єкта нерухомого майна.

  • Алгоритм дій державного реєстратора під час проведення державної реєстрації припинення права власності у зв’язку з відмовою власника від права власності. Практичні поради та перелік документів.
  • Державна реєстрація припинення права власності на об’єкт нерухомого майна, у тому числі на об’єкт незавершеного будівництва, у зв’язку з його знищенням. Алгоритм дій.
  • Документи, що підтверджують факт знищення об’єкта нерухомого майна, у тому числі об’єкта незавершеного будівництва. Вимоги до їх оформлення.
  • Робота з записами (обтяження, інші речові права) Державного реєстру речових прав на нерухоме майно під час проведення державної реєстрації припинення права власності у зв’язку з відмовою власника від права власності та припинення права власності на об’єкт нерухомого майна, у тому числі на об’єкт незавершеного будівництва, у зв’язку з його знищенням.

 

О 12 год. тема 9: Особливості державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб або у результаті діяльності житлового, житлово-будівельного, дачного, гаражного чи іншого кооперативу.

  • Особливості державної реєстрації права власності на окреме індивідуально визначене нерухоме майно (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо), розміщене в об’єкті нерухомого майна, будівництво якого завершено та який прийнято в експлуатацію після 01 січня 2013 року, особою, що залучала кошти фізичних та юридичних осіб.
  • Особливості державної реєстрації права власності на окреме індивідуально визначене нерухоме майно (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо), розміщене в об’єкті нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося із залученням коштів фізичних та юридичних осіб.
  • Особливості державної реєстрації права власності на окреме індивідуально визначене нерухоме майно (квартира, житлове, нежитлове приміщення тощо), розміщене в об’єкті нерухомого майна, будівництво якого здійснювалося у результаті діяльності кооперативу.
  • Особливості державної реєстрації права власності на окремо розташоване індивідуально визначене нерухоме майно (дача, гараж тощо), будівництво яких здійснювалося у результаті діяльності дачного, гаражного чи іншого кооперативу.
  • Практичні поради щодо роботи в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та зразки необхідних документів.

Автор - Володимир Нікітін

Кожен учасник матиме можливість отримати індивідуальну консультацію з тематики семінару та взагалі з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Вартість участі у семінарі (дві теми) - 1250 грн. без ПДВ
 

Реквізити для оплати:

отримувач:
Товариство з обмеженою відповідальністю
«Науково-експертний інститут у сфері права «Правник»; 
ЄДРПОУ 42177329;  
р/р UA883218420000026001053039807,
МФО 321842;  ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» 

Призначення платежу:
Призначення платежу: «за участь у семінарі
15.10.2020, обидві теми (або тема 8 чи тема 9),

без ПДВ, ПІБ учасника семінару; номер свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю___ (помічник нотаріуса, державний реєстратор), контактний номер телефону___, індивідуальний податковий номер __.

 

Взірець: «за участь у семінарі 15.10.2020, обидві теми, без ПДВ, Прізвище ІБ, №____ (помічник нотаріуса, державний реєстратор); +38_________________, _____."

 

Місце проведення семінару:

м. Київ, вул. Костанайська, 6,
Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України  

Детальна інформація та реєстрація за тел.:
050 071 70 28;
097 326 59 09.

Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

 

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1sjLxpShVaP1QjZUn-VaucKRgrMdzXFbOPB1Z6GQrEBk/edit

1 hours