Перейти к основному содержанию

Семінар

17.09.2020 семінар-тренінг у Києві та online.

О 10 год. тема 4: Окремі випадки проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, пов’язані з діяльністю юридичної особи.

  • Передача майна у власність юридичної особи як внесок (внесення майна до статутного (складеного) капіталу (статутного фонду), вступні членські та цільові внески членів кооперативу. Алгоритм дій державного реєстратора та зразки документів.
  • Передача у власність фізичним та юридичним особам майна у результаті припинення (ліквідації та реорганізації) юридичної особи або виділу з неї нової юридичної особи. Алгоритм дій державного реєстратора та зразки документів.
  • Державна реєстрація права власності у зв’язку з передачею майна у власність фізичним та юридичним особам, що вийшли зі складу засновників (учасників) юридичної особи. Алгоритм дій державного реєстратора та зразки документів.
  • Практичні поради та рекомендації щодо дій державного реєстратора під час внесення записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за наслідками проведення вищезгаданих випадків державної реєстрації. 

 

О 14 год. тема 5: Державна реєстрація права власності на об’єкти нерухомого майна, що утворились шляхом поділу, виділу або об’єднання.

  • Загальні вимоги щодо поділу, виділу та об’єднання об’єктів нерухомого майна. Технічна можливість.
  • Зразки документів та загальний алгоритм дій державного реєстратора.
  • Особливості державної реєстрації права власності на нерухоме майно, утворене шляхом поділу, а також виділу окремого об’єкта нерухомого майна чи його частки, в тому числі, що перебуває у спільній власності.
  • Особливості проведення державної реєстрації права власності у разі об’єднання об’єктів нерухомого майна, в тому числі, що перебуває у спільній власності.
  • Методика та порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого, що утворились шляхом поділу, виділу або об’єднання.
  • Робота з розділами Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та перенесення записів під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно, що утворились шляхом поділу, виділу або об’єднання.

 

Автор - В. Нікітін

Кожен учасник матиме можливість отримати індивідуальну консультацію з тематики семінару та взагалі з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Вартість участі у семінарі (дві теми) - 1250 грн. без ПДВ
 

Реквізити для оплати:

отримувач:
Товариство з обмеженою відповідальністю
«Науково-експертний інститут у сфері права «Правник»; 
ЄДРПОУ 42177329;  
р/р UA883218420000026001053039807,
МФО 321842;  ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» 

Призначення платежу:
за участь у семінарі-тренінгу
 17.09.2020, без ПДВ, 

ПІБ учасника семінару, номер свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю (або помічник), контактний номер телефону, індивідуальний податковий номер

Місце проведення семінару:

м. Київ, вул. Костанайська, 6,
Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України  

Детальна інформація та реєстрація за тел.:
050 071 70 28;
097 326 59 09.

Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

 

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1e4Gs2rezpmWZDZ4m2ssKCFteVOLI0O6eLwhVGo5-nH8/edit

1 hours